Udostępnij
Tweetnij

ASUS PadFone Mini, MeMo Pad HD 8 i MeMoFone HD 5 pojawią się oficjalnie na IFA 2013

W sieci pojawiły się slajdy z prezentacji ASUSA. Znajdują się na nich urządzenia, które najprawdopodobniej pojawią się na wrześniowych targach IFA 2013.

Urządzenia ASUS na IFA 2013 1

W sieci pojawiły się slajdy z prezentacji ASUSA. Znajdują się na nich urządzenia, które najprawdopodobniej pojawią się na wrześniowych targach IFA 2013.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzja: Fonepad – wszystkomający tablet od Asusa

Jaki masz system we własnym tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Na liście znajduje się między innymi ASUS PadFone Mini, tańsza i mniejsza wersja PadFone, a także MeMoFone HD 5. Ten ostatni może okazać się budżetowym smartfonem o ekranie o wielkości 5 cali. Ponadto w dotychczasowych pogłoskach pojawiały się te, mówiące o przygotowywaniu przez Asusa niedrogiego urządzenia z 8-calowym ekranie. o tych informacji pasowałby MeMo Pad HD 8.

Sporo osób oczekuje na nowa odsłonę PadFone, który ma zostać wyposażony w procesor Snapdragon 800 A86, a także tablety pracujące pod kontrolą systemu Windows 8, które na IFA 2013 powinny również się pojawić. Na IFie ma również ujrzeć światło dzienne phablet z serii Note, prawdopodobnie 6-calowy FonePad Note.

O czymś zapomnieliśmy…? A tak… PadFone Mini 7 ma być zdecydowanie tańszy od pełnowymiarowego PadFone, co może przyczynić się do lepszej sprzedaży (a przede wszystkim dostępności).

Wszystko wskazuje na to, że ASUS zamierza mieć swój udział w każdym przedziale wielkości ekranu na rynku urządzeń mobilnych. Tylu tabletów, phabletów i hybryd, z ekranami o tak zróżnicowanych wielkościach, pochodzących od jednego producenta, a w dodatku zaprezentowanych w ramach jednej imprezy, dawno nie mieliśmy okazji oglądać. Zapowiadają się ciekawe targi.

Urządzenia ASUS na IFA 2013 2

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij