Najlepsze darmowe gry na tablet z Androidem

Kupiliście właśnie tablet z systemem Android (na przykład Samsung Galaxy Tab albo Asus Transformer) i koniecznie chcecie sprawdzić jak sprawuje

Więcej

Świetne decale na tablety związane z grami od GlueJunkie

Spójrzcie na tył waszego tabletu, teraz spójrzcie na ofertę GlueJunkie w serwisie Etsy.com. Znów spójrzcie na tył waszego tabletu i znów wróćcie do oferty GlueJunkie. Niestety, tył waszego tabletu nie wygląda jak z oferty GlueJunkie, ale możecie to zmienić dokonując zakupu jednego z ich decali.

Więcej

Nook Color z Androidem 2.2 Froyo – dodaje Facebooka i Angry Birds

Nook Color nie był dotychczas zbyt „tabletowy”, przynajmniej w porównaniu z pozostałymi tabletami PC dostępnymi na rynku. Jego możliwości były bardziej zbliżone do e-readera Kindle’a, niż do multimedialnego iPada. Można jednak to już zmienić. Barnes & Nobles, producent tabletu Nook Color, udostępnił na swojej stronie aktualizację systemu tego tabletu do wersji 1.2.

Więcej

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij