Udostępnij
Tweetnij

Xiaomi 13 Ultra z pierwszą aktualizacją

Xiaomi 13 Ultra to smartfon, którego rynkowa premiera jest bardzo blisko. Tymczasem dla telefonu została udostępniona nowa aktualizacja MIUI 14. Wprowadza ona różne optymalizacje i poprawki. Ponadto z tym uaktualnieniem Xiaomi 13 Ultra otrzymuje pewne zmiany związane z oprogramowaniem aparatu fotograficznego.

Xiaomi 13 Ultra to smartfon, który został zaprezentowany wcześniej w tym tygodniu. Rynkowa premiera odbędzie się 21 kwietnia i tego dnia telefon trafi do sklepów. Tymczasem została udostępniona pierwsza aktualizacja oprogramowania. Jest to oczywiście MIUI 14 oparte na systemie Android 13.

Xiaomi 13 Ultra aktualizacja MIUI 14

Pierwsza aktualizacja MIUI 14 dla Xiaomi 13 Ultra wprowadza firmware oznaczony ciągiem znaków 14.0.8.0 TMACNXM. W oficjalnym wykazie zmian dla tego uaktualnienia czytamy o poprawkach z zakresu stabilności, których to jednak nie sprecyzowano. Ważniejsze wydaje się być jednak wprowadzenie usprawnień dla aparatu.

Aktualizacja MIUI 14 dla Xiaomi 13 Ultra z udoskonaleniami aparatu

Wspomniana aktualizacja dla Xiaomi 13 Ultra wprowadza zmiany związane z aparatem fotograficznym. Domyślny współczynnik dla zoomu został zmieniony na 1,5X, a opcje ogniskowej na 0,6 m/1,3 m/5 m w trybie szybkiego zdjęcia. Zoptymalizowano również jakość obrazu dla określonych scen. Uaktualnienie dostępne jest na razie w Chinach, gdzie sprzedaż nowego smartfona rozpocznie się w pierwszej kolejności.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla poczty Gmail

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij