Udostępnij
Tweetnij

Huawei P60 Pro i Mate X3 blisko. Producent podał termin premiery

Huawei P60 Pro i Mate X3 to wyczekiwane smartfony. Producent przerwał milczenie i podał oficjalny termin premiery. Nowości zostaną pokazane w przyszłym tygodniu. Data jest dokładnie taka sama, jak ta z plotek. To oznacza, że Huawei Mate X3 oraz P60 Pro zostaną zaprezentowane światu dokładnie 23 marca.

Huawei P60 Pro i Mate X3 to smartfony, które obecnie są w ogniu przecieków. Niedawno pojawił się nieoficjalny termin premiery tych telefonów w postaci 23 marca. Teraz producent przerwał milczenie w tej sprawie i przekazał, że tak rzeczywiście będzie. Data została potwierdzona i jest to ten sam dzień, który pojawiał się w plotkach.

Huawei P60 Pro Mate X3 termin premiery

Tak więc oficjalna zapowiedź smartfonów Huawei Mate X3 i P60 Pro odbędzie się w przyszłym tygodniu w czwartek. Wydarzenie odbędzie się w Chinach o godzinie 14:30 lokalnego czasu, czyli u nas będzie rano. Na razie jest to termin dotyczący premiery w Państwie Środka. Debiut w Europie odbędzie się później.

Termin premiery Huawei P60 Pro i Mate X3 w Europie nieznany

Na razie nie wiadomo, kiedy odbędzie się premiera smartfonów Huawei Mate X3 i P60 Pro na terenie Starego Kontynentu. Spodziewajmy się, że nastąpi to w drugim kwartale 2023 r., co trzeba mieć na uwadze. Ceny telefonów nie są na razie znane. Nie spodziewajmy się, że będą jednak niskie. Wszak to flagowce z górnej półki.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla poczty Gmail

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij