Udostępnij
Tweetnij

OnePlus V Fold i Flip w drodze. To nowe składane smartfony

OnePlus V Fold i Flip to składane smartfony, które są w drodze. Świadczy o tym proces rejestracji nazw, które rozpoczęła chińska marka. To oznacza, że takie urządzenia zapewne pojawią się z czasem w ofercie firmy. Na temat składanych smartfonów OnePlus V Flip oraz Fold wiemy na razie bardzo niewiele.

OnePlus V Fold i Flip to składane smartfony, które są w przygotowaniu. Skąd to wiemy? Wstępne informacje na ich temat uzyskał leaker Mukul Sharma, który dostrzegł takie nazwy w sieci. Chiński producent rozpoczął rejestrację znaków towarowych, a więc coś musi być na rzeczy. Co wiadomo o tych telefonach?

składane smartfony OnePlus V Fold Flip

Wiemy, że nazwy OnePlus V Fold i Flip są już rejestrowane, czego dowód widać powyżej. Ponadto źródło informacji twierdzi, że firma rozpoczęła już testy co najmniej jednego z tych urządzeń w wybranych krajach. Również na terenie Europy. Oba składane smartfony prędko jednak nie zadebiutują.

Składane smartfony OnePlus V Fold i Flip nieprędko

Składane smartfon OnePlus V Flip oraz Fold nie zadebiutują w niedługim czasie. Spodziewajmy się ich dopiero w drugiej połowie 2023 r. Pierwszy będzie modelem jak inne Flipy, czyli z „klapką”. Natomiast drugi otrzyma duży wyświetlacz oraz pewnie mniejszy dodatkowy, który będzie dostępny po złożeniu. Na szczegóły przyjdzie nam jednak poczekać.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla aplikacji Spotify

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij