Udostępnij
Tweetnij

One UI 5.1 w drodze. Samsung wprowadzi aktualizacje z Galaxy S23

One UI 5.1 to kolejna aktualizacja oprogramowania Koreańczyków, którą powinniśmy zobaczyć z modelami Samsung Galaxy S23. Rąbka tajemnicy na temat tej wersji ujawnił sam producent. Zrobił to jeden z oddziałów firmy. Aktualizacja One UI 5.1 trafi oczywiście nie tylko na nowe smartfony z serii Samsung Galaxy S23.

One UI 5.1 będzie kolejną aktualizacją nakładki Koreańczyków opartej na systemie Android 13. W tym miesiącu software zacznie trafiać na modele S22. Natomiast wersja wspomniana na samym początku powinna pojawić się wraz ze smartfonami Samsung Galaxy S23. Istnienie takiego oprogramowania potwierdził sam producent.

Wzmianka na temat One UI 5.1 została udostępniona w artykule, który udostępnił holenderski oddział firmy Samsung. Omawia on nadchodzącą aktualizację. Tam też pojawia się informacja, że jedna z nowych funkcji zostanie wprowadzona dopiero wraz z nowym uaktualnieniem. Ma ono otrzymać właśnie taki numerek.

Samsung Galaxy S23 z One UI 5.1 w styczniu

Smartfony Samsung Galaxy S23 będą pierwszymi, które dostaną aktualizację do One UI 5.1. To oprogramowanie na tych telefonach będzie preinstalowane. Natomiast starsze telefony otrzymają je w postaci uaktualnienia, co zacznie pewnie następować w pierwszym kwartale 2023 r. Oczywiście jest zbyt wcześnie, aby mówić o nowościach. Jednak sam software z pewnością jest już opracowywany.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla poczty Gmail

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij