Udostępnij
Tweetnij

Motorola Edge 40 certyfikowana przez 3C

Motorola Edge 40 to smartfon, którego premiera ma odbyć się w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Tymczasem smartfon jest już certyfikowany i dostrzeżono go na stronie chińskiego urzędu 3C. Tam dowiadujemy się, jaka prędkość ładowania baterii pojawi się w modelu Motorole Edge 40 i będzie to 68 W.

Motorola Edge 40 to smartfon, który w Chinach zadebiutuje pod nazwą X40. Premiera telefonu w Państwie Środka musi być nieodległa, o czym świadczy proces certyfikacji u tamtejszego urzędu 3C. Co prawda specyfikacja techniczna telefonu na razie owiana jest tajemnicą. Poznajemy jednak szczegół związany z prędkością ładowania baterii.

Motorola Edge 40 3C

Z informacji ujawnionych w trakcie certyfikacji u 3C wynika, że Motorola Edge 40 dostanie baterię, którą będzie można ładować z użyciem ładowarki o mocy 68 W. Jej parametry to, co widać na załączonym wyżej zrzucie ekranowym, to 11 V i 6,2 A. Telefon szykowany jest pod nazwą kodową XT2301-5.

Motorola Edge 40 najpierw w Chinach pod nazwą X40

Motorola Edge 40 to smartfon, który będzie dostępny na rynkach globalnych. Jego premiera pewnie odbędzie się w pierwszym kwartale 2023 r. Najpierw jednak zobaczymy go w Chinach pod nazwą X40. Jest bardzo możliwe, że premiera w Państwie Środka odbędzie się jeszcze w grudniu.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla aplikacji Spotify

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij