Udostępnij
Tweetnij

Android Auto 7.8.6 sprawia problemy. Są dokuczliwe błędy

Android Auto 7.8.6 to ostatnia aktualizacja popularnej platformy Google. Niestety okazuje się, że powoduje problemy. Coraz więcej użytkowników skarży się na dokuczliwe błędy. Objawiają się one na kilka sposobów i dotyczą różnych telefonów. Sprawę bada zespół Android Auto odpowiedzialny za rozwój oprogramowania.

Android Auto 7.8.6 zostało udostępnione wcześniej w tym miesiącu. Google rozpoczęło szerszy rollout tej aktualizacji i okazuje się, że to powoduje coraz liczniejsze problemy. Użytkownicy skarżą się na błędy związane z ich telefonami. Czym one się objawiają?

Android Auto 7.8.6 problemy błędy
Android Auto 7.8.6 problemy błędy
Android Auto 7.8.6 problemy błędy

Użytkownicy, którzy zainstalowali Android Auto 7.8.6, skarżą się na różne problemy. Błędy objawiają się w taki sposób, że platforma przestaje prawidłowo działać. Przy okazji wyświetlane są różne komunikaty. W tym z treścią o braku kompatybilności z danym urządzeniem czy uniemożliwiające synchronizację. Przykładowe widać na załączonych zrzutach ekranowych.

Problemy i błędy z Android Auto 7.8.6 na różnych telefonach

Android Auto 7.8.6 sprawia wymienione wyżej problemy na różnych modelach smartfonów. Ze zgłoszeń na forum Google wynika, że dotyczy to Samsungów Galaxy S9, S10, S20, S21, S22, Note 20 oraz Z Flip 3. Następnie mamy wybrane telefony marek Xiaomi, Asus i OnePlus. Co najmniej jeden błąd zgłosił także użytkownik jednego z Pixeli. Sprawa jest badana przez zespół odpowiedzialny za rozwój platformy.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla poczty Gmail

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij