Udostępnij
Tweetnij

Google Pixel 7 Pro kupiony w Facebook Marketplace

Google Pixel 7 Pro to smartfon, który trafi do sprzedaży jesienią. Tymczasem ktoś kupił prototyp w Facebook Marketplace i używał go kilka tygodni. Nie zdając sobie sprawy z wartości urządzenia. Teraz mamy okazję zobaczyć ten wariant Google Pixel 7 Pro na zdjęciach, które ujawniają nam znajomy design.

Google Pixel 7 Pro to smartfon, który został zapowiedziany w maju. Wtedy ujawniono design telefonu i wiemy, że jego właściwa premiera odbędzie się dopiero za kilka miesięcy. Tymczasem ktoś kupił prototyp urządzenia poprzez Facebook Marketplace. Jakby tego było mało, to niekoniecznie zdając sobie sprawą z zakupu.

prototyp Google Pixel 7 Pro Facebook Marketplace
prototyp Google Pixel 7 Pro Facebook Marketplace

Prototyp Google Pixel 7 Pro widoczny na zdjęciach w tym artykule został kupiony za pośrednictwem Facebook Marketplace od tej samej osoby, która niedawno próbowała sprzedać podobne urządzenia na eBayu. O tej sprawie również było głośno. Jednak tam do sprzedaży prawdopodobnie nie doszło.

Premiera Google Pixel 7 Pro jesienią

Google Pixel 7 Pro ma zadebiutować dopiero jesienią. Spodziewamy się, że nastąpi to przed końcem września lub w październiku. Oczywiście jest jeszcze zbyt wcześnie, aby mówić o dokładnej dacie debiutu. Poznamy ją dopiero z czasem. Do tego czasu nowe telefony z logo G na obudowie z pewnością będą obiektem jeszcze naprawdę wielu przecieków.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla systemu Windows 11

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij