Udostępnij
Tweetnij

Prototyp Google Pixel 7 pozuje na zdjęciach. Ktoś wystawił go na sprzedaż

Google Pixel 7 zadebiutuje dopiero jesienią 2022 r. Tymczasem ktoś wystawił prototyp smartfona na sprzedaż. Do oferty dołączono zdjęcia, które mamy okazję teraz obejrzeć. Aukcja została wycofana, ale w internecie nic nie ginie. Zobaczmy sobie, jak prezentuje się ten prototyp Google Pixel 7 z każdej strony.

Google Pixel 7 to smartfon, który został już zapowiedziany. Jego właściwa premiera odbędzie się jednak dopiero za kilka miesięcy. Tymczasem ktoś wystawił na sprzedaż prototyp. Oferta pojawiła się na eBayu, skąd została już zdjęta. Jednak mamy okazję zobaczyć umieszczone w niej zdjęcia, które widać poniżej.

prototyp Google Pixel 7 cena zdjęcia
prototyp Google Pixel 7 cena zdjęcia
prototyp Google Pixel 7 cena zdjęcia
prototyp Google Pixel 7 cena zdjęcia
prototyp Google Pixel 7 cena zdjęcia

Google Pixel 7 to smartfon, którego prototyp widać na fotkach załączonych w tym artykule. Zdjęcia pokazują nam przód, gdzie umieszczono ekran z okrągłym wcięciem dla kamery do selfie. Następnie mamy podwójny aparat fotograficzny znajdujący się na charakterystycznej wyspie. Pod kątem designu widać to, co wcześniej zaprezentował sam producent.

Prototyp Google Pixel 7 finalnie niesprzedany

Aukcja w eBayu, gdzie można było kupić ten prototyp, nie dobiegła końca. Została wycofana, co pewnie nastąpiło w reakcji producenta. Wywoławcza cena Google Pixel 7 została ustalona na poziomie 450 dol. Telefon był też odblokowany. Cóż, nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na oficjalną premierę, która odbędzie się wczesną jesienią.

Przeczytaj także: Najlepsze triki dla poczty Gmail

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij