Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy S23 powstaje pod nazwą Project Diamond

Samsung Galaxy S23 zadebiutuje dopiero w pierwszym kwartale 2023 r. Seria już jednak powstaje i poznajemy jej kryptonim. Nazwa kodowa to Project Diamond. Taką Koreańczycy używają wewnętrznie w trakcie prac nad smartfonami Samsung Galaxy S23. Ponownie spodziewamy się trzech różnych smartfonów.

Samsung Galaxy S23 to trzy nowe smartfony, które znajdują się już na etapie opracowywania. Pomimo tego, że premiery spodziewamy się dopiero w pierwszym kwartale 2023 r., czyli dopiero za niespełna rok. Teraz dowiadujemy się, że nazwą kodową telefonów jest Project Diamond. Jest to oczywiście wewnętrzny kryptonim serii.

kiedy Samsung Galaxy S23 nazwa kodowa Project Diamond kryptonim

Nazwa kodowa Project Diamond pojawia się nie pierwszy raz. Wcześniej jednak sądzono, że może to być kryptonim zupełnie nowej serii i mówiło się o zupełnie nowym telefonie. Na przykład ze zwijanym ekranem. Teraz dowiadujemy się, że to jednak linia Samsung Galaxy S23. Taką informację ujawnił Young Ross.

Samsung Galaxy S23 aka Project Diamond gotowy jesienią

Samsung już prowadzi prace nad serią Galaxy S23. Spodziewajmy się, że projekt sprzętowy telefonów zostanie zamknięty jesienią tego roku. Pewnie w październiku lub listopadzie. Wtedy powinniśmy dowiedzieć się, jak wyglądają nowe smartfony, bo do sieci zaczną wyciekać rendery. Na to jednak trochę jeszcze sobie poczekamy.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij