Udostępnij
Tweetnij

OnePlus 10 Pro Global z datą premiery. Debiut pod koniec marca

OnePlus 10 Pro Global jest blisko. Producent przerwał milczenie i została ogłoszona data premiery. Telefon zadebiutuje w Europie pod koniec tego miesiąca. Premierze będzie towarzyszyć specjalna konferencja. Ceny modelu OnePlus 10 Pro w euro nie są jeszcze znane i nie spodziewajmy się, że będą niskie.

OnePlus 10 Pro Global to wyczekiwany smartfon. Premiera tego modelu w Chinach odbyła się już na początku stycznia. Natomiast w Europie nadal czekamy. Długo to jednak nie potrwa, bo dziś została ujawniona data premiery. Informacja jest oficjalna, bo przekazał ją na swoich mediach społecznościowych sam producent

Data premiery OnePlus 10 Pro Global to 31 marca

Datą premiery smartfona OnePlus 10 Pro Global jest 31 marca. To oznacza, że urządzenie w Europie zostanie zaprezentowane za tydzień. Wydarzeniu będzie towarzyszyć specjalna konferencja, która ma być transmitowana na żywo poprzez kanały marki. Wtedy poznamy ceny.

kiedy OnePlus 10 Pro Global Unified OS data premiery

Ceny OnePlus 10 Pro w euro nie są znane. Nie spodziewajmy się jednak, że będą niskie. Pewnie będą to kwoty na poziomie około tysiąca euro. Przez to w Polsce zapłacimy ponad 4,5 tys. zł, co warto mieć na uwadze. Jak będzie w rzeczywistości, to przekonamy się już za kilka dni. Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na wydarzenie.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij