Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy S22 Ultra — smartfon zdaje test na wytrzymałość

Samsung Galaxy S22 Ultra debiutuje na dniach. Tymczasem nowy smartfon przeszedł ciężki test, który miał sprawdzić jego wytrzymałość. Urządzenie poddano ciężkim próbom i jak one się zakończyły? Zobaczcie sami, jak Samsung Galaxy S22 Ultra przeszedł ten test.

Wspomniany test modelu Samsung Galaxy S22 Ultra przeprowadzili twórcy kanału PBKrevies. Urządzenie poddano ciężkim próbom, których celem było uzyskanie odpowiedzi na kwestie obejmujące wytrzymałość telefonu. Wszak sam producent zachwala tu różne rozwiązania, jak chociażby nowe szkło ochronne Corninga. Jak to przekłada się na rzeczywistość?

Test Samsunga Galaxy S22 Ultra, który przeprowadziło PBKreviews, polegał na różnych próbach. Zanurzenie to normalność, ale już sam ekran porysował się na szóstym stopniu w skali Mohsa. Niby w świecie smartfonów to nic dziwnego, ale dwa tańsze modele też mają Gorilla Glass Victus i wykazują zarysowania dopiero na ósmym stopniu.

Samsung Galaxy S22 Ultra test na wytrzymałość zniósł bardzo dobrze

Test na wytrzymałość przeprowadzony na modelu Samsung Galaxy S22 Ultra pokazał nam, że telefon jest dobrze wykonany. Wystawiona ocena to 9,5/10 punktów, czyli jest to bardzo dobry wynik. Użytkownicy mają więc już jakieś odniesienie w kwestii konstrukcji telefonu. Wkrótce przyjdzie czas na inne recenzje.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij