Udostępnij
Tweetnij

MIUI 13 – nowa nakładka Xiaomi ma wnieść liczne nowe funkcje i optymalizacje

MIUI 13 to nowa nakładka Xiaomi, której premiera odbędzie się w połowie grudnia. Nowe informacje sugerują, że wniesie liczne nowe funkcje oraz optymalizacje. Nowości w oprogramowaniu z pewnością nie zabraknie. Aktualizacja MIUI 13 jest mocno wyczekiwana przez fanów marki Xiaomi.

Nowa nakładka Xiaomi według ostatnich przecieków zostanie zaprezentowana w połowie grudnia. Aktualizacja do MIUI 13 jest mocno wyczekiwana przez fanów marki, bo wniesie nie tylko liczne nowości. Nowe funkcje to jedno, ale mają pojawić się także różne optymalizacje, co jest ważne pod kątem niezbyt udanego i problematycznego MIUI 12. Część z tych niedociągnięć udało się naprawić wraz z uaktualnieniem 12.5 Enhanced, ale nie wszystkie.

aktualizacja MIUI 13 aplikacje Xiaomi Wear Zdrowie nowe funkcje optymalizacje

Aktualizacja do MIUI 13 wprowadzi ciekawe nowe funkcje. Wiemy, że wśród nich będzie lepsza współpraca pomiędzy smartfonami a komputerami z Windows. Ta integracja zostanie udoskonalona i wprowadzi kolejne opcje. Sporo ma także zadziać się w obszarze interfejsu użytkownika. Zmiany w UI będą duże i obejmą m.in. nowe oraz płynniejsze animacje.

Nakładka Xiaomi MIUI 13 to wyczekiwane optymalizacje

Wspomniane optymalizacje są bardzo ważne. Poprzednia wersja nakładki Xiaomi pod tym względem mocno kulała. Wiemy jednak, że ta nowa wprowadzi udoskonalenia w tym zakresie obejmujące naprawdę różne obszary oprogramowania. To powinno w konsekwencji zapewnić znacznie lepszą płynność działania telefonów.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło: gizchina

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij