Udostępnij
Tweetnij

POCO F4 Pro w drodze. To Redmi K50 Pro lub Xiaomi 12X Pro… jak kto woli

POCO F4 Pro to nadchodzący smartfon marki. Tak naprawdę to jedna z jego nazw. W Chinach spodziewamy się go jako Redmi K50 Pro. Natomiast w Indiach może to być model Xiaomi 12X Pro. Wiemy, że POCO F4 Pro ukrywa się pod kryptonimem Ingress i powinien zadebiutować w pierwszym kwartale 2022 r.

Firma Xiaomi słynie z tego, że wprowadza na rynek te same modele pod różnymi nazwami i markami. Nie inaczej będzie w przypadku smartfona Redmi K50 Pro, który w przeciekach pojawia się od dłuższego czasu. Na wybranych rynkach pojawi się jako POCO F4 Pro, ale będzie też miejsce, gdzie powinien być dostępny w opakowaniu z napisem Xiaomi 12X Pro.

Tym tajemniczym urządzeniem jest sprzęt o kryptonimie L11. Najpierw zadebiutuje on właśnie pod nazwą Redmi K50 Pro. Natomiast nieco później pod pozostałymi dwoma. Są trzy różne modele i te ukrywają się pod następującymi nazwami:

  • 22011211C – Chiny
  • 22011211G – Global
  • 22011211I – Indie
kiedy POCO F4 Pro redmi K50 Pro Xiaomi 12X Pro cena specyfikacja techniczna
kiedy POCO F4 Pro redmi K50 Pro Xiaomi 12X Pro cena specyfikacja techniczna
kiedy POCO F4 Pro redmi K50 Pro Xiaomi 12X Pro cena specyfikacja techniczna

POCO F4 Pro, Redmi K50 Pro i Xiaomi 12X Pro to Ingres

Co łączy wymienione modele telefonów? To nazwa kodowa, którą jest Ingres. Taki sprzęt dostrzeżono w MIUI już w sierpniu. Wtedy Chińczycy rozpoczęli prace nad Redmi K50 Pro, czyli wersji na chiński rynek. W Europie spodziewajmy się tego urządzenia pod nazwą POCO F4 Pro. Natomiast Xiaomi 12X Pro to wariant dla Indii.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla poczty Gmail

źródło: Xiaomiui

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij