Udostępnij
Tweetnij

Google Pixel 6 Pro z aktualizacją dostaje nowe funkcje

Pixel 6 Pro to ostatni flagowiec Google. Pojawiła się aktualizacja „day one”, która wprowadza wyczekiwane nowości. To nowe funkcje zapowiedziane w trakcie konferencji, jak Magic Eraser. Uaktualnienie dla smartfonów Google Pixel 6 i 6 Pro może być dystrybuowane etaopami.

Google Pixel 6 Pro i 6 trafiają w ręce pierwszych klientów. Dla nich została przygotowana aktualizacja „day one”, która wprowadza nowe funkcje zapowiedziane w trakcie wydarzenia z zapowiedzią nowych telefonów. Wśród nich jest m.in. Magic Eraser. Uaktualnienie ma na ceku zapewnić poprawne działanie nowych opcji.

Aktualizacja jest już udostępniana i wnosi na pokład Google Pixel 6 Pro firmware oznaczony ciągiem znaków SD1A.210817.036. W przypadku amerykańskiego operatora Verizon ma on na końcu dopisek w postaci .A8. Nowe oprogramowanie powinno być już w zasadzie dostępne dla wszystkich właścicieli nowych smartfonów lub stanie się to jeszcze dziś.

Aktualizacja „day one” dla Google Pixel 6 Pro od 28 października

Google wyjaśnia, że rollout nowego uaktualnienia dla smartfonów Pixel 6 rozpoczął się już wcześniej. Jednak pewne telefony zakupione przed 28 października mogą otrzymać nową aktualizację dopiero dziś. Co z pewnością warto mieć na uwadze. W celu instalacji trzeba udać się do odpowiedniej sekcji ustawień.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło: GSMArena

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij