Udostępnij
Tweetnij

iPhone 13 Pro Max vs Google Pixel 6 Pro – jest test wydajności modeli

iPhone 13 Pro Max został zestawiony z Google Pixel 6 Pro. Przeprowadzono test wydajności obu smartfonów. Polega on na zmierzeniu prędkości uruchamiania aplikacji. Który z telefonów wyszedł z tego starcia zwycięsko? Google Pixel 6 Pro czy iPhone 13 Pro Max? Zobaczmy.

iPhone 13 Pro Max oraz Google Pixel 6 Pro to dwa ostatnie flagowce obu producentów. Smartfony mają autorskie układy, gdzie ten drugi otrzymał nowy chip Tensor. Twórca kanału PhoneBuff postanowił przeprowadzić test wydajności na obu urządzeniach. Zobaczmy, który z nich lepiej poradził sobie w tym pojedynku.

test Google Pixel 6 Pro vas iPhone 13 Pro Max opinie

Test smartfonów iPhone 13 Pro Max i Google Pixel 6 Pro polegał na wykonywaniu tych samych czynności. Youtuber sprawdził, jak oba smartfony radzą sobie w trakcie wykonywania typowych czynności, jak uruchamianie poszczególnych aplikacji. Zwycięzca mógł być tylko jeden, co zobaczycie na poniższym wideo.

Test wykazał, że iPhone 13 Pro Max jest szybszy niż Google Pixel 6 Pro

iPhone 13 Pro Max okazał się być ciut szybszy w porównaniu do smartfona Google Pixel 6 Pro, choć ten drugi ma na przykład dwa razy więcej pamięci operacyjnej RAM (12 vs 6 GB). Telefon Apple ukończył pojedynek w ciągu minuty i 59 sekund. Model z logo G w obudowie potrzebował na to 4 sekund więcej. Tak więc różnica wydajności nie jest duża, co warto mieć na uwadze.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij