Udostępnij
Tweetnij

Realme 9 w drodze. Premiera nowych smartfonów jest blisko

Realme 9 Pro, 9A, 9 i 9 Prime to nowe smartfony chińskiej marki, które zbliżają się wielkimi krokami. Dostrzeżono je na stronach różnych urzędów nadających certyfikaty, co przybliża je do debiutu. To oznacza, że premiera nowej serii musi być blisko. Zobaczmy, co wiadomo o serii Realme 9.

Realme 9 to kolejna seria średniaków chińskiej marki, która zastąpi całkiem udaną linię 8. Nowe telefony są już certyfikowane. Dostrzeżono je na stronach wybranych urzędów, które odpowiadają za wydawanie zgód na wprowadzanie danych urządzeń na rynki. To przybliża je do premiery.

Wiemy, że w skład nowej serii wejdą co najmniej cztery nowe modele. Na stronach urzędów nadających certyfikaty znaleziono smartfony Realme 9, 9A oraz wersje z dopiskami Pro i Prime w nazwach. Ten ostatni będzie pewnie ekskluzywny tylko dla rynku indyjskiego. Na innych może zostać wprowadzony, ale już pod zmienioną nazwą.

kiedy premiera Realme 9 Pro Prime 9A plotki przecieki
kiedy premiera Realme 9 Pro Prime 9A plotki przecieki
kiedy premiera Realme 9 Pro Prime 9A plotki przecieki
kiedy premiera Realme 9 Pro Prime 9A plotki przecieki

Specyfikacje techniczne smartfonów Realme 9 tajemnicą

Na razie nie znamy specyfikacji technicznych smartfonów z serii Realme 9. Wybrane urzędy ujawniają tylko rozmiary pamięci i tam pojawiają się m.in. szczegóły o 2 lub 4 GB RAM-u czy 32, 64 lub 128 GB miejsca na dane. To jednak za wiele nam nie mówi. Debiut odbędzie się pewnie w przyszłym miesiącu lub październiku.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij