Udostępnij
Tweetnij

Galaxy Z Fold 4 – Samsung mógłby go zrobić jak ten prototyp

Galaxy Z Fold 4 to składany smartfon marki Samsung, który zadebiutuje w 2022 r. Tymczasem firma pokazała ciekawy prototyp. To telefon, który ma wyświetlacz zginający się nie w jednym, ale dwóch miejscach. Sam pomysł nie jest najnowszy, ale pewnie nikt by się nie obraził, gdy taki był Samsung Galaxy Z Fold 4.

Samsung Galaxy Z Fold 4 to składany smartfon, który zostanie zaprezentowany dopiero w przyszłym roku. Wszak za nami dopiero świeża premiera trzeciej generacji tego urządzenia. Tymczasem firma zaprezentowała bardzo ciekawy prototyp. To wyświetlacz, który zgina się w dwóch miejscach. Rzućmy sobie na to okiem.

Wspomniany prototyp został pokazany w trakcie IMID 2021 (International Meeting for Information Displays). Takie rozwiązania nie są nowe, bo w przeszłości chwalili się nimi m.in. Chińczycy z TCL. Pewnie w przyszłości składane smartfony przyjmą taką formę. Nie ma jednak pewności, że właśnie taki będzie Samsung Galaxy Z Fold 4.

Nowy prototyp może nie mieć nic wspólnego z modelem Samsung Galaxy Z Fold 4

W rzeczywistości Samsung Galaxy Z Fold 4 może być zupełnie innym smartfonem od tego, który pokazano na IMID 2021. Koreańczycy mogą mieć inne plany. Zaprezentowany prototyp to tylko pokaz nowych możliwości i kto wie, a może takie urządzenie otworzy zupełnie nową serię.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij