Udostępnij
Tweetnij

EMUI 12 z cichą premierą. Huawei przedstawia nową nakładkę na Androidzie

EMUI 12 to nowa nakładka Huawei oparta na systemie Android. Firma wprowadza nowy software pomimo skupiania wysiłków na HarmonyOS. Oprogramowanie wprowadza trochę nowości i ciekawe funkcje. Zobaczmy więc sobie, co nowego Huawei przygotowało z myślą o aktualizacji EMUI 12.

EMUI 12 to nakładka oparta na systemie Android, którą Huawei zapowiedziała po cichu. Chiński producent skupia się obecnie na autorskim HarmonyOS, którego baza użytkowników cały czas rośnie. Tymczasem z myślą o rynkach poza Państwem Środka planuje cały czas korzystać również z platformy Google. Zobaczmy, jakie nowości tu znajdziemy.

kiedy EMUI 12 nakładka Huawei opinie co nowego nowości

Nakładka Huawei EMUI 12 – co nowego / wykaz nowości

Aktualizacja EMUI 12 wprowadza czystszy i uproszczony interfejs użytkownika. Oparty on jest na trzech kolorach i tymi są biały, czarny oraz niebieski. Następnie mamy nowe animacje, które Huawei zachwala jako inspiracje ruchem ciał niebieskich we wszechświecie. Wśród nowości jest także nowy panel sterowania wysuwany gestem palca. Daje on szybki dostęp do różnych ustawień telefonu.

kiedy EMUI 12 nakładka Huawei opinie co nowego nowości
kiedy EMUI 12 nakładka Huawei opinie co nowego nowości

EMUI 12 to także funkcja Urządzenie+. Daje ona łatwy dostęp do różnych funkcji z zakresu współpracy pomiędzy różnymi sprzętami marki Huawei. Rozbudowano również funkcje obejmujące MeeTime. Są też poprawki z zakresu wydajności oprogramowania i nowe opcje obejmujące zabezpieczenia.

kiedy EMUI 12 nakładka Huawei opinie co nowego nowości

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij