Udostępnij
Tweetnij

Huawei chwali się bardzo szybko rosnącą liczbą użytkowników HarmonyOS 2.0

HarmonyOS 2.0 zdobywa popularność. Nowy system Huawei ma już 40 mln użytkowników. Liczby te robią wrażenie. Wkrótce HarmonyOS 2.0 trafi na starsze sprzęty.

HarmonyOS 2.0 zapowiedziano w postaci aktualizacji w czerwcu. Jak dobrze wiemy nowy system operacyjny Huawei szybko zaczął zyskiwać użytkowników. Niedawno producent chwalił się bazą na poziomie 25 mln. W trakcie specjalnej konferencji, gdzie zaprezentowano smartfony z serii P50, ujawniono nowe liczby.

Huawei pochwaliło się, że HarmonyOS 2.0 ma już aż 40 mln instalacji. Tak więc nowi użytkownicy cały czas przybywają i to w bardzo szybkim tempie. To oznacza, że w każdej sekundzie baza powiększa się o 8 osób. To robi z pewnością wrażenie.

ile użytkowników ma HarmonyOS 2.0 Huawei statystyki liczby

Aktualizacja HarmonyOS 2.0 także na starsze smartfony Huawei

Jak dobrze pamiętamy, Huawei zapowiedziało aktualizację do HarmonyOS 2.0 również dla starszych modeli urządzeń. Wśród nich są nawet kilkuletnie flagowce, jak te z serii Mate 9 i P10. To sprawia, że baza użytkowników oprogramowania powinna w najbliższym czasie stale rosnąć. W takim tempie pewnie przekroczy barierę 100 mln jeszcze w tym roku.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij