Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy S22 może zaoferować naprawdę szybkie ładowanie baterii

Samsung Galaxy S22 jest coraz bliżej. Plotki mówią, że zaoferuje szybkie ładowanie baterii. Samsung dla modeli Galaxy S22 szykuje ładowarkę o mocy 65 W.

Samsung Galaxy S22 pojawia się w plotkach od dłuższego czasu. Koreańczycy do tej pory nie wyróżniali się pod kątem szybkiego ładowania akumulatorów. To ma jednak ulec zmianie wraz z nadchodzącymi flagowcami. Świeże przecieki mówią o tym, że w przygotowaniu jest ładowarka o dużej mocy. Pozwoli ona na szybkie ładowanie baterii.

Źródło twierdzi, że w trakcie testów jest ładowarka o mocy 65 W i jest ona przeznaczona dla serii Rainbow RGB. Pod kryptonimem Rainbow ukrywa się cała linia smartfonów Samsung Galaxy S22. R to najtańszy model, G to Plus, a B to wariant Ultra. Choć nie wiadomo, czy każdy z nowych telefonów zaoferuje wsparcie dla tak szybkiego ładowania.

Najszybsze ładowanie baterii może dostać Samsung Galaxy S22 Ultra

Samsung Galaxy S22 Ultra to topowy smartfon z całej serii. Spodziewajmy się, że to ten na pewno zaoferuje najszybsze ładowanie baterii. Jak będzie w przypadku pozostałych telefonów, to przekonamy się z czasem. Premiera ma odbyć się w styczniu.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij