Udostępnij
Tweetnij

Samsung udostępnia aktualizację One UI 3.1 dla kolejnych średniaków

One UI 3.1 trafia na kolejne modele. Aktualizacja została wydana dla Samsungów Galaxy A70s i A90 5G. One UI 3.1 trafiło już na sporo telefonów.

One UI 3.1 to aktualizacją, którą Samsung sukcesywnie udostępnia na kolejne modele. Teraz uaktualnienie pojawiło się dla kolejnych smartfonów. Tym razem są to Galaxy A70s oraz Galaxy A90 5G. Software dla tych telefonów został udostępniony na wybranych rynkach. Zobaczmy, gdzie można pobierać nowe oprogramowanie.

kiedy aktualizacja One U 3.1 dla Samsung Galaxy A70s A90 5G opinie czy warto instalować
kiedy aktualizacja One U 3.1 dla Samsung Galaxy A70s A90 5G opinie czy warto instalować

Samsung Galaxy A70s zaczął dostawać uaktualnienie do One UI 3.1 w Indiach. Tam pojawiał się aktualizacja dystrybuowana drogą OTA, która waży ponad 2 GB. Wprowadza ona firmware kończący się ciągiem znaków CUC6. Natomiast w przypadku Galaxy A90 5G jest to DUC3. Software najpierw pojawił się w Korei Południowej.

kiedy aktualizacja One U 3.1 dla Samsung Galaxy A70s A90 5G opinie czy warto instalować

Aktualizacja One UI 3.1 nie tylko dla modeli Samsung Galaxy A70s i A90 5G

Samsung zaczął udostępniać One UI 3.1 od zeszłorocznych flagowców. Potem aktualizacja zaczęła trafiać na modele ze składanymi ekranami, droższe telefony z 2019 roku i wybrane średniaki. Wkrótce będzie udostępniana na kolejne smartfony. To tyko kwestia najbliższych tygodni.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło (2)

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij