Udostępnij
Tweetnij

Pixel 5 i Pixel 4a 5G mają dostać dźwięk adaptacyjny. Wraz z aktualizacją

Pixel 5 i Pixel 4a 5G to dwa smartfony Google, które mają dostać dźwięk adaptacyjny. Pojawi się aktualizacja oprogramowania. Możliwe, że jest bardzo blisko.

Pixel 5 i Pixel 4a 5G to dwa tegoroczne smartfony Google. W drodze jest aktualizacja oprogramowania, która ma wnieść ciekawe funkcje. Informacji na jej temat doszukało się XDA-Developers. Zostanie wprowadzony dźwięk adaptacyjny. Na czym ma polegać działanie tej opcji?

Dźwięk adaptacyjny na smartfona Google Pixel 5 i 4a 5G zapewni wsparcie dla rozpoznawania otoczenia. Będzie to odbywać się z wykorzystaniem mikrofonu. Dzięki temu będą dobierane automatycznie ustawienia equalizera. W ten sposób głośniki mają odtwarzać znacznie lepsze audio. Wygląda na to, że na starszych telefonach z logo G taka nowość nie zostanie wprowadzona.

aktulizacja dźwięk adaptacyjny dla Google Pixel 4a 5G Pixel 5 aktulizacja dźwięk adaptacyjny dla Google Pixel 4a 5G Pixel 5

Dźwięk adaptacyjny prawdopodobnie tylko dla Google Pixel 5 i Pixel 4a 5G

Nie można w zupełności wykluczyć, że dźwięk adaptacyjny będzie dedykowany tylko tym dwóm wymienionym telefonom. Możliwe, że Google rozszerzy dostępność też o zeszłoroczne Pixele 4. O tym jednak przekonamy się z czasem. Wiemy też, że w drodze jest aktualizacja dla Live Caption. Prawdopodobnie uaktualnienie jest blisko.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij