Udostępnij
Tweetnij

Android TV Pie ponownie trafia na Xiaomi Mi Box S

Android TV Pie został udostępniony na Xiaomi Mi Box S kilka miesięcy temu. Jednak aktualizacja nie była pozbawiona wad i ją wycofano. Teraz pojawiła się nowa kompilacja, która jest już udostępniana drogą OTA. Oprogramowanie oznaczone jest numerem 2604 i wprowadza liczne poprawki znalezionych wcześniej błędów.

Android TV Pie dla Xiaomi Mi Box S udostępniono początkowo w styczniu. Aktualizacja okazała się być jednak wadliwa i w końcu została wycofana. Firma przygotowała nowe uaktualnienie z poprawkami i to jest już udostępniane drogą OTA. Wprowadza poprawki znalezionych błędów i inne udoskonalenia.

Nowa kompilacja systemu Android TV Pie dla przystawki Xiaomi Mi Box S ma numer 2604. W oficjalnym wykazie zmian czytamy, że rozwiązano problemy obejmujące niedziałający Chromecast, zamrożenia odtwarzania w pewnych aplikacjach, błędy w dekodowaniu H264 czy problemy objawiające się brakiem synchronizacji audio z wideo poprzez Bluetooth. Następnie mamy poprawki kompatybilności z HDMI czy klawiaturą Gboard.

Aktualizacja Android TV Pie dla Xiaomi Mi Box S opinie

Aktualizacja Android TV Pie dla Xiaomi Mi Box S waży ponad 600 MB

Poprawiona aktualizacja z systemem Android TV Pie jest już udostępniana. Update dystrybuowany na Xiaomi Mi Box S drogą OTA waży 654 MB. Pozostaje wierzyć, że tym razem oprogramowanie jest pozbawione błędów i nie będzie trzeba ponownie go wycofywać.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij