Udostępnij
Tweetnij

Galaxy S7 Edge i Galaxy S7 z marcową aktualizacją

Galaxy S7 Edge i Samsung Galaxy S7 to smartfony, które mają już cztery lata. Co jednak ciekawe, na ich pokład tafia marcowa aktualizacja z poprawkami bezpieczeństwa. Oczywiście, oparta ona jest na Androidzie Oreo. Samsung nie zdecydował się na uaktualnienie tych modeli do Androida Pie, ale o ich użytkownikach pamięta.

Samsung Galaxy S7 Edge i tańsza wersja flagowca z płaskim ekranem nie są nowymi smartfonami. Wszak zaprezentowano je już ponad cztery lata temu. Jednak Koreańczycy ciągle pamiętają o użytkownikach tych modeli. Świadczy o tym fakt, że na telefonach pojawia się marcowa aktualizacja. Bazuje ona na Androidzie Oreo z marcowymi poprawkami bezpieczeństwa udostępnionymi przez Google.

Poniżej widzicie zrzut ekranowy zrobiony przez jednego z użytkowników smartfona Samsung Galaxy S7 Edge. Marcowa aktualizacja jest niewielka, bo jej rozmiar udostępniony drogą OTA ma tylko nieco ponad 72 MB. Widzimy, że wprowadza fimrware kończący się ciągiem znaków ETC1. Można też dostrzec informacje o marcowych poprawkach bezpieczeństwa.

Samsung Galaxy S7 edge marcowa aktualizacja 2020 Android Oreo

Samsung Galaxy S7 Edge pozostał z Androidem Oreo

Właściciele modeli Samsung Galaxy S7 nie otrzymali systemu Android Pie. Producent pozostawił ich na wersji Oreo, która została udostępniona jako aktualizacja w 2018 roku. Co nie zmienia faktu, że oferowane wsparcie jest naprawdę długie. Wynosi już ponad cztery lata, co na telefon z platformą Google jest w zasadzie wręcz nie do pomyślenia. Cieszy, że Koreańczycy postanowili ciągle wspierać swoje flagowce sprzed lat.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij