Udostępnij
Tweetnij

Huawei Mate 20 Pro i P30 Pro z możliwością zmiany animacji czytnika

Huawei Mate 20 Pro oraz Huawei P30 Pro mają czytnik linii papilarnych, który jest optyczny. Towarzyszy mu animacja czytnika i okazuje się, że można ją zmienić. Jest to możliwe w tych dwóch konkretnych modelach smartfonów. Można to zrobić na ekranie Always-on-Display. Na tym dla blokady niestety już nie.

Huawei Mate 20 Pro oraz Huawei P30 Pro zadebiutowały z czytnikami linii papilarnych umieszczonymi pod ekranami. Jak zapewne dobrze wiecie, jest tam animacja czytnika i okazuje się, że można ją podmienić na inną. Jeśli kiedykolwiek chcieliście to zrobić, to dzięki społeczności XDA-Developers jest to już możliwe. Zobaczmy, jaki efekt można uzyskać.

Poniżej widzicie przykładowe animacje czytnika dla Huawei Mate 20 Pro i P30 Pro. Będą one wyświetlane na ekranie Always-on-Display. Niestety, w przypadku ekranu blokady nie jest możliwe uzyskanie podobnego efektu, co warto mieć na uwadze. Tych animacji w rzeczywistości jest dużo więcej i wszystkie znajdziecie w osobnych tutorialach z opisem podmiany.

Huawei Mate 20 Pro P30 Pro jak zmienić animacja czytnika Huawei Mate 20 Pro P30 Pro jak zmienić animacja czytnika Huawei Mate 20 Pro P30 Pro jak zmienić animacja czytnika Huawei Mate 20 Pro P30 Pro jak zmienić animacja czytnika

Tak zmienisz animację czytnika w Huawei Mate 20 Pro i P30 Pro

Wszystko składa się do wyboru jednej z dostępnych animacji i zapisania jej pod nazwą com.huawei.aod. Potem trzeba skorzystać z menedżera MT. Nie będziemy wam tu przedstawiać całego procesu krok po kroku. Stosowne solucje znajdziecie na stronie XDA-Developers. Jeśli chcecie taki efekt uzyskać na modelu Mate 20 Pro, to udajcie się tutaj. Natomiast w przypadku P30 Pro powinniście kliknąć ten link. Oczywiście, musicie mieć na uwadze, że tego typu modyfikacje przeprowadzacie wyłącznie na własną odpowiedzialność, o czym należy pamiętać.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij