Udostępnij
Tweetnij

OnePlus TV dostaje aplikację Netflix. Jest też nowy pilot

OnePlus TV debiutował kilka miesięcy temu. Telewizor Chińczyków z systemem Android TV dostaje aktualizację oprogramowania. Pojawia się aplikacja Netflix. Ponadto OnePlus TV dostaje nowy pilot zdalnego sterowania. Został on przeprojektowany i dodano w nim przycisk uruchamiający Netfliksa. Będzie on wysyłany za darmo.

OnePlus TV został zapowiedziany we wrześniu. Wtedy pokazano dwa modele. To telewizor z systemem Android TV, który na razie nie trafił do Europy i na razie nie zanosi się, aby to prędko uległo zmianie. Tymczasem urządzenie otrzymało aktualizację oprogramowania, która wprowadza aplikację Netflix. Ponadto producent przygotował nowy pilot zdalnego sterowania. Ten pierwotny spotkał się z krytyką.

Aktualizacja oprogramowania dla OnePlus TV wnosi firmware z numerkiem 1.8.0T1911211115. Pojawia się Netflix i od teraz będzie on już preinstalowany. Następnie mamy optymalizacje z zakresu zmian natężenia dźwięku. Naciśnięcie jednocześnie obu przycisków głośności wycisza audio. Aktualizacja udostępniana jest drogą OTA. Początkowo dostępność będzie ograniczona, a potem firma ją zwiększy.

OnePlus TV aktualizacja aplikacja Netflix nowy pilot zdalnego sterowania Android TV

OnePlus TV ma teraz nowy pilot zdalnego sterowania z przyciskiem Netflix

Chińczycy przygotowali także nowy pilot zdalnego sterowania dla telewizora OnePlus TV. Ten poprzedni, który mocno przypominał model dołączony do Apple TV, nie spotkał się z przychylnością klientów. Miał źle umiejscowione przyciski głośności. To wymagało przeprojektowania i dlatego opracowano nowego pilota.

Nowy pilot dla OnePlus TV musiał ponadto dostać przycisk włączający aplikację Netfliksa, bo w starym go nie było. Będzie on wysyłany do dotychczasowych właścicieli urządzenia bez opłat. Ci muszą jedynie skorzystać ze specjalnego kodu, który uprawni do odbioru sprzętu.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij