Udostępnij
Tweetnij

Xiaomi wprowadziło w MIUI 11 zmieniające się dźwięki powiadomień

MIUI 11 Global jest już udostępniane i okazuje się, że Xiaomi zaszyło tam ciekawą nowość. To zmieniające się w czasie dźwięki powiadomień. Użytkownik będzie mógł więc liczyć na różne notyfikacje dźwiękowe, gdy będą przychodzić powiadomienia. Wiemy, że Xiaomi szykuje już dla MIUI 11 inne nowe funkcje.

MIUI 11 Global trafia sukcesywnie na kolejne telefony. Xiaomi ostatnio udostępniło je nawet na starsze modele Redmi. Na Twitterze poinformowano o ciekawej funkcji. To zmieniające się dźwięki powiadomień. W ten sposób notyfikacje nie będą takie same i w czasie będą się zmieniać. Sami zresztą zobaczcie poniżej, jak to dokładnie działa.

Podejrzewamy, że zmieniające się dźwięki powiadomień w MIUI 11 trzeba włączyć ręcznie. Domyślnie taka funkcja najpewniej jest wyłączona, ale nie ma co do tego pewności. Jeśli macie smartfona Xiaomi lub Redmi z zainstalowaną nową nakładką, to możecie dać znać w komentarzu. Wtedy będziemy mieć jasność.

MIUI 11 Global Beta kiedy na smartfony Xiaomi Redmi aktualizacja data premiery dźwięki powiadomień

Zmieniające się dźwięki powiadomień w MIUI 11 to nie wszystko, co szykuje Xiaomi

Wiemy, że Xiaomi pracuje już nad kolejnymi funkcjami dla MIUI 11. Ostatnio wspominaliśmy wam o szufladzie aplikacji, którą fani marki długo wyczekiwali. Następnie mamy tryb skupienia, nowości obejmujące planowanie harmonogramu oraz więcej opcji z zakresu personalizowania ekranu. Te ostatnie nowości mają być jednak dostępne dopiero z czasem. Na razie są testowane.

Wiemy, że MIUI 11 Global udostępniono na całkiem sporo smartfonów Xiaomi i Redmi. W kolejce po aktualizacje są kolejne modele. W niedługim czasie oprogramowanie powinno zostać udostępnione z aktualizacją na wszystkie z zapowiedzianych telefonów. To tylko kwestia czasu.

Przeczytaj także: Google Play dostaje nowe, praktyczne opcje w ustawieniach

źródło: Twitter

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij