Udostępnij
Tweetnij

Xiaomi wkrótce wstrzymuje rozwój MIUI 10, a więc MIUI 11 jest już blisko

MIUI 11 beta musi już być blisko. Xiaomi w bardzo niedługim czasie wstrzymuje rozwój deweloperski nakładki MIUI 10. To oznacza, że kolejna odsłona platformy jest coraz bliżej. Prawdopodobnie zapowiedź nowego oprogramowania jest nieodległa. Co zresztą niedawno sugerował jeden z przedstawicieli firmy Xiaomi.

MIUI 11 beta zbliża się wielkimi krokami i wygląda na to, że Xiaomi niedługo uruchomi program pilotażowy nowej nakładki. Wynika to z faktu, że rozwój MIUI 10 dobiega końca. Chińczycy ujawnili na łamach spolecznościówki Weibo, że ostatnią edycją deweloperską platformy będzie wydanie z numerkiem 9.8.29. Zostanie ono udostępnione dokładnie 30 sierpnia i kolejnych już nie będzie. Nowa odsłona platformy jest więc bardzo blisko.

MIUI 11 jest z pewnością nieodległe, bo niedawno jeden z przedstawicieli Xiaomi zasugerował, że nowa wersja platformy jest bliska zapowiedzi. Fakt jest taki, że w tym roku Chińczycy kazali nam czekać na nową wersję oprogramowania naprawdę długo. Dla porównania, zeszłoroczna nakładka została zapowiedziana już pod koniec maja. Tymczasem mamy koniec sierpnia i nowej wersji jak nie było, tak ciągle nie ma.

MIUI 11 beta kiedy premiera Xiaomi aktualizacja nakładka rozwój MIUI 10

MIUI 11 beta Xiaomi będzie testować tylko na chińskich smartfonach

Niestety, MIUI 11 beta nie będzie dostępne w wersji global. Jak dobrze wiemy, Xiaomi zamknęło program pilotażowy dla smartfonów z globalnej dystrybucji na początku lipca. Wynikało to m.in. z faktu, że firma otrzymywała zbyt mało opinii od testerów. Dlatego publiczne testy będą prowadzone tylko w chińskiej wersji nakładki. Zapewne tamtejsi użytkownicy chętniej dzielą się spostrzeżeniami o oprogramowaniu z firmą.

Przeczytaj także: Google Maps – triki i funkcje, które warto znać

źródło: Weibo

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij