Udostępnij
Tweetnij

OnePlus TV z systemem Android TV z potencjalną datą premiery

OnePlus TV z Android TV zostanie zaprezentowany w przyszłym miesiącu. Pojawiła się nawet dokładna, ale jeszcze przypuszczalna data premiery. Telewizora OnePlus TV możemy spodziewać się pod koniec września. Wiemy, że to urządzenie z systemem Android TV, bo taka informacja pojawiła się przy okazji certyfikacji.

OnePlus TV został zapowiedziany już w zeszłym roku. Niedawno urządzenie, a wcześniej jego pilot, było certyfikowane przez Bluetooth SIG. Tam poznaliśmy planowane rozmiary ekranów i dowiedzieliśmy się, że urządzenie pracuje pod kontrolą systemu Android TV. Teraz dowiadujemy się, jaka może być data premiery. Nie została ona jednak jeszcze potwierdzona.

Ishan Agarwal uzyskał informacje o tym, że datą premiery telewizora OnePlus TV z Android TV może być 26 września. Ogólnie pod uwagę brany jest termin pomiędzy 25 i 30 września. Jeśli tak rzeczywiście będzie, to w przyszłym miesiącu, być może jeszcze w pierwszej połowie września, producent powinien potwierdzić termin.

telewizor OnePlus TV z Android TV kiedy data premiery plotki przecieki wycieki informacje

OnePlus TV z systemem Android TV w kilku rozmiarach

Jak dobrze wiemy, OnePlus TV to nie jeden konkretny model telewizora, a cała seria. Obejmie ona co najmniej cztery wersje z ekranami o przekątnych 43, 55, 65 oraz 75 cali. Wiemy, że Chińczycy planują je wprowadzić do oferty w Indiach, Stanach Zjednoczonych i Państwie Środka. Pozostałe rynki na razie nie zostały jeszcze potwierdzone. Dlatego nie wiemy, jakie plany ma firma w związku na przykład z Europą. To wyjaśni się dopiero z czasem. Prawdopodobnie powinniśmy spodziewać się konkurencyjnych cen, które to na razie nie są jednak znane.

Przeczytaj także: Messenger – triki i sztuczki, które warto znać

źródło: Twitter

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij