Udostępnij
Tweetnij

OnePlus TV w przyszłym roku. Tak, OnePlus szykuje telewizor Smart TV

OnePlus TV to telewizor Smart TV od Chińczyków, który został właśnie oficjalnie zapowiedziany. CEO firmy, Pete Lau, przekazał, że pora na krok do przodu i dlatego zdecydowano się na stworzenie telewizora. Prace już przebiegają, ale OnePlus TV nie zostanie pokazany w tym roku. Premiera została zaplanowana na 2019 rok.

OnePlus TV został oficjalnie zapowiedziany na forum firmy. Petr Lau, CEO chińskiej marki przekazał, że nadszedł czas na zrobienie kolejnego kroku do przodu. Dlatego zdecydowano się, że nowym produktem w portfolio marki będzie telewizor Smart TV. Producent wierzy, że takie urządzenie znajdzie klientów, bo społeczność skupiona w około firmy liczy już ponad 5 mln osób.

Chcemy wprowadzić środowisko domowe na wyższy poziom inteligentnej łączności – powiedział Lau i dodaje: Aby to osiągnąć, stworzymy nowy produkt flagowego designu klasy premium OnePlusa, gdzie jakość obrazu i wrażenia dźwiękowe płynniej połączą dom. Nazwaliśmy to: OnePlus TV.

OnePlus TV telewizor Smart TV kiedy premiera

OnePlus TV to kolejny krok do przodu na rozwoju firmy. Lau podkreśla jednak, że jest to duże wyzwanie. Co w zasadzie nie powinno dziwić. Rynek telewizorów zdominowany jest przez kilku producentów i Chińczycy będą musieli się tu jakoś odnaleźć. Sukces zależy nie tylko od innowacji, ale również od ceny końcowej dla klienta. Ta jednak powinna być całkiem atrakcyjna.

OnePlus TV dopiero w 2019 roku

OnePlus TV to telewizor Smart TV, którego nie zobaczymy w tym roku. Chińczycy pracują już nad tym urządzeniem, ale będzie ono gotowe dopiero w przyszłym roku. Wtedy ma odbyć się premiera. Na więcej informacji musimy jeszcze poczekać. Detale związane ze specyfikacją techniczną czy przekątną ekranu na razie nie są znane. To informacje, które poznamy z czasem.

Zobacz także: Najlepsze nowe gry mobilne na Androida i iOS z sierpnia

źródło, fot. otwierające: Samsung

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij