Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy S9 dostaje z aktualizacją kolejne funkcje z modeli S10

Samsung Galaxy S9 nie został jeszcze pogrzebany i co jakiś czas dostaje nowe funkcje. Nowa aktualizacja, która zawiera też lipcowe poprawki bezpieczeństwa, wprowadza opcje z modeli S10. W ten sposób Galaxy S9 dostał udoskonalenia dla AR emoji. Jest też Contuity dla rozmów i wiadomości na innym urządzeniu.

Samsung Galaxy S9 to flagowiec z 2018 roku. Jednak producent wcale jeszcze nie zapomniał o użytkownikach tego modelu. Pomimo, że najnowszymi są Galaxy S10. Smartfony z poprzedniego roku otrzymują nową aktualizację, gdzie wprowadzane są nowe funkcje zapożyczone z nowszych telefonów. Są też lipcowe poprawki bezpieczeństwa.

Samsung Galaxy S9 ostatnio dostał Live Focus z Galaxy S10, a jeszcze wcześniej był to nowy tryb nocny. Najnowsza aktualizacja zawiera ulepszenia obejmujące AR emoji. Wśród nich jest więcej opcji personalizacji, jak możliwość wskazania nastoletniej osoby zamiast dorosłej. Uaktualniono także interfejs użytkownika dla tej funkcji.

Następnie mamy możliwość kontynuowania rozmowy czy wiadomości na innym urządzeniu, na przykład na tablecie. Tutaj trzeba tylko zalogować się z użyciem tego samego konta Samsunga. Producent wspomina także o ulepszeniach obejmujących bezpieczeństwo sprzętu. Tutaj zapewne mając na myśli wspomniane lipcowe poprawki bezpieczeństwa.

Samsung Galaxy S9 lipcowe poprawki bezpieczeństwa aktualizacja z Galaxy S10 AR emoji

Samsung Galaxy S9 dostanie Androida Q z One UI 2.0

Dziś już wiemy, że Samsung planuje udostępnić system Android Q z nakładką One UI 2.0. Oczywiście, Galaxy S9 również ją otrzyma, czego nie można powiedzieć o modelach S8. Te niemal na pewno zostaną porzucone i już takiej aktualizacji nie dostaną. Podobnie było w przypadku modeli S7 i Androida Pie.

Przeczytaj także: Messenger – triki, sztuczki i ukryte funkcje

źródło: Sammobile

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij