Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy S7 bez aktualizacji? Nie do końca

Samsung Galaxy S7 to flagowiec Koreańczyków z 2016 roku. W sieci pojawiają się informacje, jakoby firma pozbawiła go już całkowicie aktualizacji. Cóż, tak akurat nie jest. Samsung Galaxy S7 nadal może otrzymywać kolejne aktualizacje. Jednak będą one udostępniane co jakiś czas, a nie co kwartał lub miesiąc.

Samsung Galaxy S7 jeszcze do niedawna objęty był comiesięcznym wsparciem Koreańczyków. To oznacza, że dostawał regularne aktualizacje. Kilka miesięcy temu to zmieniono i smartfon otrzymywał uaktualnienia co kwartał. Teraz w sieci zaczęły pojawiać się informacje, jakoby producent już całkowicie uśmiercił ten model, co prawdą nie jest.

Koreańczycy oferuje wsparcie w postaci uaktualnień na trzy różne sposoby. Pierwszym jest comiesięczne, drugim cokwartalne, a jest też trzeci. To inne regularne aktualizacje. Właśnie takim objęto teraz modele Samsung Galaxy S7 i edge. Dowód widzicie poniżej, a informacje na ten temat można znaleźć na tej stronie.

Samsung Galaxy S7 edge czy dostaje jeszcze aktualizacje wsparcie

Samsung Galaxy S7 będzie otrzymywać inne regularne aktualizacje, czyli jakie

Samsung Galaxy S7 będzie teraz objęty innym regularnym wsparciem. To oznacza, że może dostawać nowe aktualizacje oprogramowania. Jednak będą one udostępniane dosyć rzadko. Na przykład co kilka miesięcy. Dla przykładu, modele S6, choć teoretycznie w ogóle są już pozbawione wsparcia, na początku tego roku otrzymały uaktualnienie. Po blisko czterech latach od debiutu.

Pamiętajmy, że Samsung Galaxy S7 nie dostanie uaktualnienia do Androida Pie z nakładką One UI. O tym można zapomnieć. Aktualizacje, które może dostać teraz, dotyczyć będą jedynie poprawek i pomniejszych optymalizacji. Na nowe funkcje użytkownicy tych telefonów nie mają co liczyć.

Przeczytaj także: Google Maps – triki i funkcje, które warto znać

źródło: opracowanie własne

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij