Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy S7 jednak dostanie One UI z systemem Android Pie? (aktualizacja: jednak nie)

Samsung Galaxy S7 i S7 Edge obecnie objęte są trzecim rokiem wsparcia. Teoretycznie nie powinny dostać aktualizacji do One UI z systemem Android Pie. Jest jednak bardzo możliwe, że producent szykuje niespodziankę dla użytkowników tych modeli. Samsung może udostępnić One UI na wymienione modele i mamy na to dowód.

Samsung Galaxy S7 i S7 Edge obecnie są objęte rozszerzonym wsparciem, gdzie producent nie zapewnia gwarancji w związku z nowymi wersjami platformy Google. Jakby tego było mało, to smartfony od niedawna otrzymują już cokwartalne poprawki, a nie co miesiąc. Użytkownicy tych modeli zastanawiają się, czy otrzymają aktualizację do systemu Android Pie z nakładką One UI. Choć teoretycznie to nie powinno się wydarzyć, tak pojawiła się iskierka nadziei. Aktualizacja: jak słusznie zauważyliście, ze strony Wi-Fi Alliance zniknął widoczny niżej certyfikat. Cóż… nadzieja umiera ostatnia.

Samsung certyfikuje modele Galaxy S7 z nową wersją oprogramowania. Dostrzeżono jest na stronie organizacji Wi-Fi Alliance i tam w szczegółach certyfikatu można znaleźć informacje o tym, że urządzenia pracują pod kontrolą, uwaga, systemu Android Pie! To oznacza, że aktualizacja z One UI dla tych telefonów może być naprawdę blisko. Rodzi się więc pytanie: kiedy można jej się spodziewać? Cóż, tego na razie nie wiemy. Pamiętajmy również, że na razie to też nic pewnego.

Samsung Galaxy S7 edge kiedy aktualizacja Android Pie z One UI

One UI z systemem Android Pie dla modeli Samsung Galaxy S7 będzie miłym ukłonem w stronę klientów

Jest bardzo możliwe, że Samsung Galaxy S7 (Edge) dostanie aktualizację do systemu Android Pie z One UI, bo producent chce pokazać gest. Koreańczycy ostatnio sprzedają coraz mniej telefonów, bo muszą walczyć z chińskimi markami. Jednak udostępnienie aktualizacji dla flagowca z 2016 roku będzie naprawdę ciekawym gestem wobec klientów. To może wzmocnić zaufanie do marki. Warto też dodać, że Galaxy S7 doczekał się nieoficjalnego portu One UI z Note’a FE. Możecie o tym przeczytać tutaj.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe gry mobilne z marca

źródło: XDA-Developers

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij