Udostępnij
Tweetnij

Samsung Cloud za darmo z takim miejscem, jakie daje Apple

Samsung Cloud oferuje obecnie dla użytkowników 15 GB miejsca na pliki za darmo. Dysk internetowy na dniach zostanie jednak trzykrotnie zredukowana. W ten sposób nowi użytkownicy na start dostaną tylko 5 GB powierzchni, jak u Apple. Co jednak ważne, Samsung Cloud dla dotychczasowych klientów pozostanie bez zmian.

Samsung Cloud to dysk internetowy Koreańczyków, który na start daje za darmo 15 GB miejsca na dane. To jednak w przyszłym tygodniu ulegnie zmianie. Firma zamierza znacząco zredukować dostępną bez opłat powierzchnię. Dosyć znacząco, bo aż trzykrotnie i w ten sposób zostanie ona zmniejszona do 5 GB. Tyle samo co daje w iCloud Apple.

Samsung wyjaśnia, że zmiany zostaną wprowadzone do Cloud w życie już 1 czerwca. Za kilka dni zakładając nowe konto trzeba będzie liczyć się z tym, że otrzyma się tylko 5 GB zamiast dotychczasowych 15 GB miejsca za darmo. Powody decyzji nie zostały jednak podane. Zapewne chodzi o oszczędności.

Samsung Cloud dysk internetowy miejsce na pliki za darmo Apple iCloud

Samsung Cloud bez zmian dla dotychczasowych użytkowników

Zmiany planowane dla Samsung Cloud nie dotyczą jednak dotychczasowych użytkowników, a tylko tych zakładających po 31 maja nowe konta. Dotychczasowi klienci zatrzymają dla siebie wspomniane 15 GB miejsca i tutaj powierzchnia nie zostanie zredukowana, co warto mieć na uwadze.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło: Sammobile

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij