Udostępnij
Tweetnij

Ren Zhengfei, CEO Huawei zachwala iPhone’y i ekosystem Apple

Ren Zhengfei, CEO Huawei, w tym tygodniu został zacytowany przez media, gdzie docenił iPhone’y oraz cały ekosystem Apple. Założyciel chińskiej marki do tej pory kupuje rodzinie za granicą telefony z iOS. Uważa, że iPhone ma dobry ekosystem. Wyjaśnia też, że zamiłowanie do Huawei wcale nie musi wiązać się z miłością do smartfonów marki.

Jeden z założycieli Huawei, Ren Zhengfei został w tym tygodniu zacytowany przez chińskie media. Jego słowa padły przy okazji problemów chińskiej marki, które wystąpiły po zakazie handlu wystosowanym przez rząd Stanów Zjednoczonych. Co ciekawe, CEO firmy stwierdził, że szanuje ekosystem Apple i cały czas kupuje rodzinie iPhone’y. Ma na to własne uzasadnienie.

Ren Zhengfei wyjaśnia, że iPhone’y mają naprawdę dobry ekosystem, który Apple wypracowało przez lata. CEO Huawei wyjaśnia, że jego rodzina będą za granicą cały czas dostaje nowe telefony z iOS, bo uważa je po prostu za bardzo dobre produkty. Dodaje, że miłość do własnej marki wcale nie musi być jednoznaczna z zamiłowaniem do tejże telefonów.

Ren Zhengfei CEO Huawei ban Apple ekosystem iPhone

Słowa CEO Huawei, Ren Zhengfei raczej nie sprawią, że Apple zacznie sprzedawać w Chinach więcej iPhone’ów

Sprzedaż iPhone’ów w ostatnim czasie spada. Również w Chinach, gdzie po banie dla Huawei nie panują zbyt optymistyczne reakcje ze strony klientów. Część osób z Państwa Środka uważa nawet, że zakup telefonu Apple w tym momencie może być nawet niestosowne. I to co powiedział Ren Zhengfei, raczej sytuacji na razie nie zmieni.

Przeczytaj także: Messenger – triki, sztuczki i ukryte funkcje

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij