Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy F. Są nowe informacje o cenie

Samsung Galaxy F, który pojawia się także z dopiskiem Flex w nazwie, nie będzie tanim smartfonem. Cena będzie tu naprawdę wysoka. Nowych informacji na ten temat uzyskał brytyjski Ubergizmo. Samsung Galaxy F może być dostępny na wyłączność u operatora EE. Są też spekulacje o cenie w funtach szterlingach.

Samsung Galaxy F pojawia się w plotkach nie od dziś. Koreańczycy planują wprowadzić to urządzenie na rynek w drugim kwartale 2019 roku. Już wcześniej w przeciekach pojawiała się cena, gdzie mówiono o kwocie bliskiej 2 tys. dolarów. Teraz głos w sprawie zabrał Ubergizmo, który twierdzi, że wśród brytyjskich operatorów EE może to urządzenie mieć na wyłączność.

EE ma oferować Galaxy F zarówno w abonamencie dla klientów, jak i wariant odblokowany. Samsung sam ma sprzedawać tylko drugą z wersji. Jest też cena i tu mówi się o kwocie pomiędzy 1,5 i 2 tys. funtów szterlingów. To daje nam około 7300 i 9700 złotych. To dużo! W tym przypadku druga z kwot dotyczy jednak pojemniejszej wersji, która rzekomo ma mieć 512 GB miejsca na dane.

Samsung Galaxy F Bixby 3.0 kiedy premiera

Cena smartfona Samsung Galaxy F na pewno będzie wysoka

Prawda jest taka, że Samsung Galaxy F na pewno nie będzie tani. Cena będzie wysoka, bo za nowości w świecie elektroniki się płaci i to wiadomo nie od dziś. Biorąc pod uwagę, jakimi cenami raczą nas obecnie producenci za inne telefony, to w przypadku tego dosyć innowacyjnego projektu może tylko być to jeszcze większa kwota. Trzeba się z tym pogodzić, bo nic na to nie zaradzimy.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z października

źródło: Gizmodo, fot. otwierające: Concept Creator

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij