Udostępnij
Tweetnij

Android 9 Pie i Samsung Experience 10.0 Beta dla Galaxy S9 już blisko

Android Pie z Samsung Experience 10.0 w wersji beta dla Galaxy S9 ma pojawić się już wkrótce. Plotki są coraz wyraźniejsze, choć jeszcze nikt oficjalnie nic nie powiedział. Nieoficjalnie natomiast mówi się, że najnowsze strony internetowe producenta ze wskazówkami odnośnie pomocy mogą sugerować, iż wersja beta Samsung Experience 10.0 jest bardzo blisko.

Android Pie dla Galaxy S9 pojawi się niedługo. Tak przynajmniej mówią najnowsze plotki. Na oficjalnych stronach Samsunga można znaleźć wiele informacji na temat systemu Android 9 Pie oraz nakładce Samsung Experience 10 w wersji beta. To właśnie one sugerują, że już niedługo będziemy mogli spodziewać się pilotażowego dla właścicieli smartfonów Galaxy S9.

Strony wsparcia odkryte przez użytkowników serwisu XDA Developers sugerują, że program jest gotowy do wdrożenia. Jedna to najczęściej zadawane pytania dotyczące programu, informujące o tym, co to jest i jak uczestniczyć, a druga strona to zasady i warunki. Wspomniane serwisy są aktualizowane na bieżąco. Oznacza to, że oczekiwanie powoli dobiega końca. Już niedługo zobaczymy, jak działa nowy system operacyjny od Google na modelach Koreańczyków, choć już wcześniej mogliśmy zobaczyć to na zrzutach ekranowych czy wideo.

Samsung Galaxy S9 Android Pie Samsung Experience 10.0

Android Pie z Samsung Experience 10.0 dla Galaxy S9 prawdopodobnie w styczniu

Z informacji przekazanych przez Samsung Francja wynika, że Android Pie dla smartfonów Galaxy S9 nie pojawi się wcześniej niż w styczniu 2019 roku. Co w zasadzie nie dziwi, bo najpierw firma przeprowadzi publiczne beta testy. To trochę potrwa. Dotychczas było tak, że właściciele Galaxy na nowe wersje systemu muszą czekać dłużej. Wygląda na to, że w tym roku to się nie zmieni. Z ofertą smartfonów koreańskiej marki możecie zapoznać się w naszym sklepie Sferis.

Zobacz także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z września

Źródło: AndroidPolice

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij