Udostępnij
Tweetnij

iPhone Xs Max wygrywa z Galaxy Note 9 w teście na baterię. Pixel 3XL i Xperia XZ3 w tyle

iPhone Xs Max został nie tak dawno porównany z telefonem Samsung Galaxy Note 9. Chodziło o sprawdzenie, w którym telefonie akumulator jest lepszy. W pierwszym teście drugi smartfon wygrał pojedynek, jednak był on przeprowadzony nierzetelnie. Teraz powtórzono testy, tym razem z obecnością nowych telefonów. Są nimi Google Pixel 3XL oraz Sony Xperia XZ3.

iPhone Xs Max i Samsung Galaxy Note 9 to smartfony, które obecnie cały czas są ze sobą porównywane. Nie tak dawno przeprowadzono testy, podczas których sprawdzono baterię w tych telefonach. Okazało się wtedy, że to Samsung Galaxy Note 9 wytrzymuje dłużej. Teraz testom poddano ponownie oba telefony na innych ustawieniach. Do prób wykorzystano również modele Google Pixel 3 XL oraz Sony Xperia XZ3. Wyniki są zupełnie inne.

iPhone Xs Max wypadł w poprzednich testach Phonebuff znacznie gorzej. Pojawiło się jednak wtedy wiele głosów, które mówiły o tym, że smartfon ten miał ustawioną znacznie wyższą rozdzielczość ekranu (2688 x 1242) niż Samsung Galaxy Note 9. W tym przypadku mamy do czynienia z 1920 x 1080 pikseli. Note 9 ma ustawioną rozdzielczość na poziomie 1080p jako standardowe. Możemy je dopiero zmienić w ustawieniach na wyższe. Poprzednio tego nie zrobiono. Jak się okazało, Note 9 poradził sobie tym razem gorzej przy ustawieniach 2960 x 1440 pikseli.

iPhone Xs Max z baterią mniejszą niż w smartfonach Samsung Galaxy Note 9, Google Pixel 3XL czy Sony Xperia XZ3

iPhone Xs Max wygrał te zawody, natomiast Google Pixel 3XL przy rozdzielczości takiej samej jak w przypadku Note’a, był na przedostatnim miejscu. Telefon wyczerpał baterię jako trzeci, bo na pierwszym miejscu pojawiła się Xperia XZ3. Dla porównania – Samsung Galaxy Note 9 ma największa baterię o pojemności 4000 mAh. Następnie na liście jest Google Pixel 3XL (3430 mAh), później Sony Xperia XZ3 (3300 mAh), a na samym końcu Xs Max (3174 mAh).

Zobacz także: W iPhonie X jest nowy dzwonek Reflection. Tak go dodasz we własnym telefonie

Źródło: YouTube

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij