Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy S10 może jednak bardzo się różnić od Galaxy S9

Galaxy S10 jest już w przygotowaniu i jeśli wierzyć nowym plotkom, to design smartfona może jednak ulec dużym zmianom względem Galaxy S9. Samsung prawdopodobnie zdecydował się na wprowadzenie dużych zmian w projekcie. Szczegóły wyglądu Galaxy S10 nadal jednak nie są znane, ale niedługo mamy je rzekomo poznać.

Samsung Galaxy S10 zostanie pokazany dopiero w przyszłym roku. Wiemy jednak, że Koreańczycy już opracowują nowe smartfony. Wcześniejsze plotki sugerowały, że design znany z Galaxy S9 może zostać zachowany. Co innego jednak sugerują nowe informacje, które ujawnił leakster IceUniverse. Ten twierdzi, że dotychczasowy design został pożegnany.

Galaxy S10 w rzeczywistości pod kątem designu może mocno różnić się od tego, co znamy z Galaxy S9. Samsung zdecydował się na wprowadzenie zmian i to co znamy obecnie z flagowców firmy, ma odejść w niepamięć. Pytanie więc: czego dokładnie można się spodziewać? Tego leakster na razie nie ujawnia.

IceUniverse twierdzi, że na razie nie może ujawnić informacji o Galaxy S10, choć je zna. To może wynikać z faktu, że jego źródło jest mocno powiązane z projektem telefonu i wtedy mogłoby zostać ujawnione. Dlatego na szczegóły mamy czekać. Mimo wszystko, z czasem mamy je poznać.

Samsung Galaxy S10 kiedy premiera LPDDR5 UFS 3.0 LG V40

Samsung Galaxy S10 nie jest jeszcze sfinalizowany

Samsung jeszcze nie ukończył prac nad hardware Galaxy S10. Powinno to jednak nastąpić najpóźniej w listopadzie. Podobnie było w przypadku modeli S9, których projekty sprzętowe także zamknięto w tym samym miesiącu. W międzyczasie będą prowadzone prace nad oprogramowaniem. Masowa produkcja telefonów powinna rozpocząć się zimą.

Samsung Galaxy S10 w najbogatszej opcji ma dostać potrójny aparat fotograficzny z tyłu obudowy. Niedawno koreańskie media ujawniły jego pewne szczegóły. Na więcej informacji na razie trzeba czekać. Pozostaje wierzyć, że im bliżej będziemy premiery, tym więcej będzie wiadomo.

Zobacz także: Najlepsze aplikacje na Androida z lipca

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij