Udostępnij
Tweetnij

Google I/O 2018 odbędzie się w maju. Android P i więcej nowości w drodze

Google I/O doczekało się w końcu konkretnej daty. Informacja została oficjalnie przekazana przez giganta z Mountain View, choć nie bezpośrednio. Firma postanowiła, podobnie jak w minionym roku, pomęczyć użytkowników zagadką. Wiemy już jednak, że wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 8-10 maja w Shoreline Amphitheatre w Mountain View.

Google I/O 2018 doczekało się w końcu konkretnej daty. Informacja została oficjalnie przekazana przez giganta z Mountain View, choć nie bezpośrednio. Firma postanowiła, podobnie jak w minionym roku, pomęczyć użytkowników zagadką. Wiemy już jednak, że wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 8-10 maja w Shoreline Amphitheatre w Mountain View.

Google I/O 2018 Android P

Google I/O 2018 w końcu doczekało się oficjalnych dat. Gigant z Mountain View potwierdził, kiedy możemy spodziewać się tego wydarzenia. Impreza odbędzie się w dniach 8-10 maja 2018 roku w Shoreline Amphitheatre w Mountain View. Oczywiście, firma nie powiedziano tego wprost. Zamiast tego, podobnie jak w minionym roku, ustawiło dla użytkowników zagadkę.

Google Developers opublikowało na swoim twitterowym koncie nową zagadkę. Po rozwikłaniu binarnego tekstu dostępnego na stronie możemy przeczytać, że firma zaprasza nas za kulisy I/O. Jeśli będziemy działać zgodnie ze wskazówkami, otrzymamy informację zarówno o miejscu, jak i o czasie imprezy.

Google I/O z informacjami o systemie Android P

Warto wspomnieć, że w minionym roku gigant zapowiedział między innymi Androida O. W tym roku być może dowiemy się nieco więcej na temat systemu Android P. Co ciekawe, w zagadkach pojawiał się między innymi ananas w pokoju. Jak wiadomo, ananas w języku angielskim to pineapple, być może zatem ta nazwa będzie związana z najnowszą wersją Androida.

Zobacz również: Najlepsze gry na iOS i Androida z 2017 roku

Źródło: 9to5google

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij