Samsung Galaxy S8 na nowych renderach. Jest też Galaxy S8 Orchid Grey

Marcelina Poznańska, 2017-03-19 15:41
2

Samsung Galaxy S8 oraz Galaxy S8+ są obiektem coraz to większej liczby przecieków. Evan Blass postanowił o sobie przypomnieć i opublikował dziś rendery prasowe smartfonów Samsung Galaxy S8 w trzech kolorach obudowy: Black Sky, Orchid Grey oraz Arctic Silver. W kolejnym tweecie leaker ponownie podał ceny nowych telefonów, jak i akcesoriów.

Samsung Galaxy S8 pozował już na wielu zdjęciach, a nawet krótkich filmikach. Evan Blass już wcześniej opublikował pierwszy oficjalny render prasowy nowego flagowca Koreańczyków. Dziś leaker postanowił o sobie przypomnieć i opublikował kilka nowych renderów smartfonów Samsung Galaxy S8. Tym razem we wszystkich trzech wariantach kolorystycznych obudowy, których premiery spodziewamy się w Europie. Są to kolory (od lewej) Black Sky, Orchid Grey oraz Arctic Silver. Pierwszy to czarny, a trzeci to srebrny. Natomiast Orchid Grey to zupełnie nowy wariant kolorystyczny. Tak, ten fioletowy, który możecie obejrzeć na innych zdjęciach i filmie tutaj. Rzućcie na nie okiem poniżej.

Samsung Galaxy S8 Black Sky Arctic Silver Orchid Grey Samsung Galaxy S8 Black Sky Arctic Silver Orchid Grey

Samsung Galaxy S8 wygląda naprawdę dobrze. I można to spokojnie powiedzieć o wszystkich wariantach kolorystycznych, które tu widzimy. Na fotkach widać w zasadzie wszystko to, co na wcześniejszych przeciekach. Brak skanera linii papilarnych pod ekranem, który został przeniesiony na tylny panel obudowy, wielki ekran pokrywający niemal cały przedni panel czy czwarty przycisk z boku obudowy, który ma aktywować nowego asystenta głosowego Bixby, który zresztą włoski oddział firmy Samsung ostatnio potwierdził.

Samsung Galaxy S8 będzie drogi

Samsung Galaxy S8 oraz S8+ mają być drogimi smartfonami. Co w zasadzie wiadomo nie od dziś. Evan Blass odpowiedział dziś na pytanie jednego z Twitterowiczów (co ciekawe, z Polski) i przekazał ceny, który wcześniej na rynek europejski ujawnił Roland Quandt. Tak, mniejszy model ma kosztować 799 euro, a Samsung Galaxy S8 Plus 899 euro. Są też ceny akcesoriów. Dock DeX wyceniono na 150 euro, gogle Gear VR na 129 euro, a nową kamerkę Gear 360 na 229 euro. Polskie ceny nie są znane, ale jest niemal pewnym, że wyniosą 3399 złotych oraz 3799 złotych za większy model, ale to okaże się z czasem, bo w rzeczywistości mogą być nieco wyższe.

Samsung Galaxy S8 zostanie pokazany dokładnie za 10 dni. 29 marca w Nowym Jorku odbędzie się konferencja Unpacked, w trakcie której zobaczymy nowe produkty. Na dostępność w sklepach trzeba będzie jednak poczekać kolejny miesiąc. Na pierwszych rynkach, tych najważniejszych dla firmy Samsung, smartfony Galaxy S8 mają pojawić się dopiero 28 kwietnia. To oznacza, że w Polsce najpewniej poczekamy sobie przynajmniej do początku maja, ale pewnie w drugiej połowie kwietnia rozpocznie się już polska przedsprzedaż. Nie pozostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać.

Nie przegap >> Muzyka Google Play za darmo dla właścicieli smartfonów Samsunga

źródło: Twitter (2)

The following two tabs change content below.

Marcelina Poznańska

Redaktor
Jestem absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Wrocławskim. Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką od sześciu lat. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.
  • Łukasz Moniuszko

    Smartfon w cenie dobrego smart TV:):) Świat oszalał. Z roku na rok coraz drożej.

  • Adrian

    Ładne. Fajny pomysł na te czarne przody w każdym kolorze