Udostępnij
Tweetnij

Google: Nexus 6 i Nexus 9 LTE dostaną Androida 7.0 Nougat wkrótce

Użytkownicy smartfonu Nexus 6 i tabletu Nexus 9 LTE cały czas czekają na aktualizację do systemu Android 7.0 Nougat. Google twierdzi, że udostępni im update w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Android 7.0 Nougat

Google uruchomiło proces aktualizacji do Androida 7.0 Nougat dla użytkowników Nexusów kilka tygodni temu. Niestety, na liście kompatybilnych urządzeń są jeszcze dwa, które do tej pory nie załapały się na aktualizację. Mowa o smartfonie Nexus 6 i tablecie Nexus 9 (wersji z wbudowanym modemem LTE). Kiedy te sprzęty dostaną Nougata?

Serwis Android Police uzyskał odpowiedź w tej sprawie od Google’a z której wynika, że Nexus 6 i Nexus 9 LTE dostaną uaktualnienie do Androida 7.0 Nougat w ciągu kilku najbliższych tygodni. Kiedy dokładnie? Tego już nie sprecyzowano. Opóźnienie aktualizacji musi jednak wynikać z jakiś problemów. Zresztą użytkownicy Nougata skarżą się na niego także na innych Nexusach, które nie działają tak żwawo, jak pod kontrolą Androida 6.0 Marshmallow.

Cóż… nie pozostaje nic innego, jak tylko uzbroić się w cierpliwość. Nougat dla wymienionych urządzeń na pewno jest już blisko. Cierpliwości.

źródło: Android Police

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij