Udostępnij
Tweetnij

iOS 10 już na ponad 18% iUrządzeń

Od premiery iOS 10 upłynęło dopiero półtorej doby, a tymczasem oprogramowanie zadomowiło się już na ponad 18% aktywnych iPhone’ów i iPadów.

Od premiery iOS 10 upłynęło dopiero półtorej doby, a tymczasem oprogramowanie zadomowiło się już na ponad 18% aktywnych iPhone’ów i iPadów.

iOS 10 został wydany we wtorek wieczorem i choć upłynęło dopiero półtorej doby, tak nowy system został już zainstalowany na 18,14% wszystkich iUrządzeń. To dobry wynik i znacznie lepszy niż te, które po dobie osiągnęły iOS 8 czy iOS 9. Widzimy, że adaptacja nowego systemu jest dosyć szybka, ale czy rzeczywiście Apple będzie miało się czym chwalić?

iOS 10 adaptacja

Jak dobrze wiemy, iOS 10 nie dostanie kilkadziesiąt milionów iUrządzeń, bo aktualizacja nie jest dostępna na iPhone’y 4s oraz iPady 2. i 3. generacji oraz Mini 1. generacji. Apple postanowiło wykluczyć te urządzenia ze wsparcia. Dlatego też nowa odsłona systemu początkowo może dosyć szybko się umacniać, ale wyniku, który osiągnął iOS 9 tuż przed premierą nowego iOS raczej nie uda się pobić.

iOS 10 wyniku ustanowionego na początku tego tygodnia przez iOS 9 raczej nie pobije.

iOS 10 to największa aktualizacja w historii tej platformy, co podkreślił w zeszłym tygodniu CEO Apple’a, Tim Cook. Oprogramowanie mogą pobrać właściciele iPhone’ów 5 i nowszych, iPadów 4. generacji i nowszych oraz iPoda touch 6. generacji.

źródło: mixpanel

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij