Udostępnij
Tweetnij

Beta Samsung Music dostępna w Sklepie Play, ale nie dla wszystkich

Samsung udostępnił swoją aplikację muzyczną – Samsung Music – użytkownikom swoich urządzeń. Niestety, aplikacja w wersji beta dostępna jest dla tych, którzy korzystają ze sprzętów z Androidem 6.0 Marshmallow.

Samsung udostępnił Samsung Music w wersji beta użytkownikom swoich urządzeń. Niestety, aplikacja dostępna jest w Sklepie Play jedynie dla tych, którzy korzystają ze sprzętów z Androidem 6.0 Marshmallow.

Samsung Music to aplikacja muzyczna dostępna na urządzenia firmy Samsung. Niestety, nie dla wszystkich. Urządzeniami kompatybilnymi z aplikacją są sprzęty koreańskiej firmy z Androidem 6.0 Marshmallow. Chwilowo Samsung Music dostępne jest jedynie w wersji beta. Nie jest to aplikacja, która różniłaby się zbytnio od standardowych odtwarzaczy muzycznych. W górnej części znajdują się zakładki odsyłające użytkownika do biblioteki głównej. Podobnie jak w innych tego typu aplikacjach, i tutaj mamy dostępny podział na utwory, wykonawcę, album czy artystę.

Samsung_Music

Samsung Music posłuży do odtwarzania muzyki zapisanej na naszym urządzeniu. Aplikacja wspiera różne formaty, łącznie z bezstratnym FLAC. Niedługo najpewniej można spodziewać się aktualizacji. Aktualnie, jak już wspomnieliśmy, aplikacja jest dostępna w wersji beta na urządzeniach Samsunga z Androidem 6.0 Marshmallow. Można ją pobrać na inne urządzenia korzystając z pliku APK (znajdziecie go tutaj), jednak nie ma pewności, że zadziała.

playstore1

Źródło: AndroidPolice

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij