Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy S7 i S7 edge: w Chinach zamówiono 10 mln sztuk

Największej liczby zamówień na smartfony Samsung Galaxy S7 i S7 Edge dokonano w największym internetowym sklepie w Chinach – JD.com. Możliwość zakupienia telefonów w przedsprzedaży dostępna jest do jutra.

Największej liczby zamówień na smartfony Samsung Galaxy S7 i S7 Edge dokonano w największym internetowym sklepie w Chinach – JD.com. Możliwość zakupienia telefonów w przedsprzedaży dostępna jest do jutra.

Samsung Galaxy S7 i S7 edge znajdziesz w naszym sklepie.

Samsung Galaxy S7 i S7 Edge są już w sprzedaży. Czy kupilibyście jednak ten smartfon, jeśli nie widniałoby na nim logo Samsunga z przodu telefonu? Takie wersje telefonów trafią do użytkowników w Korei Południowej i Chinach. Ale to nie powstrzymuje ich od tłumnego zamawiania smartfonów. Jak donoszą ostatnie raporty, w samych Chinach dokonano 10 mln zamówień.

Samsung_galaxy_s7

Przedsprzedaż smartfonów Samsung Galaxy S7 i S7 Edge ruszyła w Chinach 11 marca. Jest osiem różnych sklepów, w których Chińczycy mogą zamawiać nowe sprzęty Samsunga, jednak zdecydowanie najwięcej zamówień przypadło na największy sklep internetowy w Chinach, JD.com (6,5 mln). Następny na liście jest sklep Suning (1,3 mln). Sklepy Gome oraz Lynx poinformowały natomiast, że już wyprzedały wszystkie najnowsze flagowce Samsunga udostępnione im w ramach przedsprzedaży. Zamówień przedpremierowych w Chinach można dokonywać jedynie do jutra, 18 marca. Nieoficjalnie mówi się, że liczba sprzedanych smartfonów Samsung Galaxy S7 i S7 Edge w przedsprzedaży sięgnie ponad 15 mln.

Przypomnijmy, że sprzedaż flagowców w Polsce już trwa. Koreańska firma znalazła ciekawy sposób na zachęcenie użytkowników do zakupu nowych flagowców firmy. Samsung Guard S7 to nowy pakiet korzyści dla zainteresowanych zakupem dwóch najnowszych smartfonów firmy. W ramach promocji trwającej do 11 czerwca otrzymamy ubezpieczenie wyświetlacza, przedłużenie gwarancji do trzech lat, możliwość odkupu smartfonu w przyszłym roku oraz zabezpieczenie danych za pomocą aplikacji My KNOX.

Źródło: Sammobile

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij