Udostępnij
Tweetnij

Samsung testuje tablet SM-T585 z 10,1″ ekranem

Na stronie Zauba.com dostrzeżono nowy tablet Samsunga, który ukrywa się pod nazwą SM-T585. Niestety, na jego temat nie wiemy zbyt wiele.

Na stronie Zauba.com dostrzeżono nowy tablet Samsunga, który ukrywa się pod nazwą SM-T585. Niestety, na jego temat nie wiemy zbyt wiele.

Samsung w zeszłym roku postawił przede wszystkim na tablety z ekranami o proporcjach 4:3 i już dosyć dawno nie wprowadził do oferty nowego tabletu z 10,1-calowym ekranem o proporcjach 16:10. Tymczasem w niedalekiej przyszłości możemy spodziewać się takiego urządzenia, a plany Samsunga ujawnia nam strona zauba.com, która monitoruje paczki dostarczane do Indii. Dostrzeżono tam dwie dwie przesyłki z trzema tabletami, które ukrywają się pod nazwą SM-T585.

sm-t585

W opisie paczek widzimy, że SM-T585 ma 10,1-calowy ekran, ale zauba.com nie ujawnia nam nic ponadto. Specyfikacja techniczna tabletu na razie owiana jest tajemnicą. Urządzenie, w przeciwieństwie do SM-T116IR, o którym wspominaliśmy wam szerzej wczoraj, na razie nie pojawiło się w bazach popularnych benchmarków i na więcej informacji musimy jeszcze poczekać. Pewnym jest tylko, że SM-T585 ma wbudowany modem łączności w sieciach LTE, o czym świadczy „5” na końcu nazwy kodowej.

Tablet SM-T585 zapewne jest następcą Samsunga Galaxy Tab 4 10.1, ale tutaj również nie możemy mieć 100% pewności. Więcej szczegółów poznamy, gdy Samsung zacznie testować tablet w Indiach i urządzenie pojawi się w bazach benchmarków.

źródło: tabletmonkeys

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij