Udostępnij
Tweetnij

ASUS Transformer Pad TF701T z aktualizacją do Androida 4.4

ASUS uruchomił proces aktualizacji do Androida 4.4 KitKat dla właścicieli Transformera Pada TF701T. Uaktualnienie waży 941 MB i oznaczone jest numerem V11.4.1.17.

Asus Transformer Pad TF701T

ASUS uruchomił proces aktualizacji do Androida 4.4 KitKat dla właścicieli Transformera Pada TF701T. Uaktualnienie waży 941 MB i oznaczone jest numerem V11.4.1.17.

Przeczytaj koniecznie >> Kupujemy tablet. Z Wi-Fi czy 3G?

Jaki masz ekran w tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

ASUS udostępnił nowe uaktualnienie firmware dla Transformera Pada TF701T – oprogramowanie z numerkiem V11.4.1.17. To nic innego, jak firmware oparty na Androidzie 4.4 Kit Kat. Dokładny wykaz zmian w tym wydaniu nie jest znany, ale domyślamy się, że producent uaktualnił również własne aplikacje, jak i naniósł inne poprawki.

Aktualizacja jest dostępna do pobrania pod tym adresem. Pamiętajcie jednak, aby w trakcie wybierania wersji zwrócić uwagę na odpowiednią wersję SKU. W większości przypadków będzie to wariant międzynarodowy (WW), który waży 941 megabajtów.

źródło: ASUS

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij