Udostępnij
Tweetnij

Nook Tablet z Androidem 4.4. Kit Kat dzięki N2A Cards

Tablety od Barnes & Noble doczekały się nieoficjalnego przeniesienia w postaci Androida 4.4 Kit Kat. Dzięki kartom N2A Cards.

Nook N2A Cards

Tablety od Barnes & Noble doczekały się nieoficjalnego przeniesienia w postaci Androida 4.4 Kit Kat. Dzięki kartom N2A Cards.

Przeczytaj koniecznie >> Kupujemy tablet. Z Wi-Fi czy 3G?

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Twórcy N2A Cards uaktualnili własną kartę SD typu plug & play o wsparcie dla nowych modeli tabletów. Tym razem są to urządzenia od Barnes & Noble: Nook Color, Nook Tablet, Nook HD oraz Nook HD+.

Karta microSD N2A Cards z Androidem 4.4 Kit Kat, którego następnie możemy uruchomić, kosztuje 30 dolarów i możemy ją nabyć na stronie twórców pod tym adresem. Istnieje również możliwość zakupu samego oprogramowania (w cenie 20 dolarów) i instalacji na własnej karcie. Osoby, które już wcześniej kupowały N2A Cards mogą liczyć na upust w wysokości 10 dolarów.

Źródło: tablet-news

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij